GİZLİLİK POLİTİKASI

MasterFi Mobil Uygulama Teknik Özellikleri

1. FİRMA, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-mail adresi gibi KULLANICI’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır. FİRMA MÜŞTERİNİN PLATFORM içerisinde kendi şirket ekosistemini kapsayan hiçbir bilgiyi kişi, kurum veya kuruluşlar ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

2. MÜŞTERİ, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

3. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

BİZE ULAŞIN

MasterFi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ortabayır Mahallesi Talatpaşa Caddesi No:67/5 Kat:3 Levent/Kağıthane - İSTANBUL


Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Bağımsız Bölüm 436-437-438, 34394 Şişli - İSTANBUL


0850 450 00 43

MasterFi Global Inc. 2017